У співпраці з Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві (Держпродспоживслужба) 28.09.2023 проведено щеплення від сказу 12 тваринам приватного сектору вул. Багринова, Військова, Галини Севрук. Дякуємо чудовому ветлікарю Ользі Петрівні!
![](http://osn-ushakova.site/wp-content/uploads/2023/09/Fotoram.io-1-1024x1024.jpg)
Вітаємо на історичному місці Києва - Багриновій горі Facebook група для сусідів
ОСН "Вуличний комітет "Багриновий"
Голосіївський район м. Києва
У співпраці з Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві (Держпродспоживслужба) 28.09.2023 проведено щеплення від сказу 12 тваринам приватного сектору вул. Багринова, Військова, Галини Севрук. Дякуємо чудовому ветлікарю Ользі Петрівні!